CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rozšíření č. 10 potvrzeno


téma založeno uživatelem Eldenroot - 27.2.2016, 17:57 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 1 Chmura 2 Eldenroot 2 Karel 1 Miroslav Váša 1 PepaN6680 1 šmoula 1
#1
Mindok oficiálně na svém Facebookovém profilu potvrdil, že příští rok se dočkáme nového velkého rozšíření pro Carcassonne. Bohužel ale jen v nové grafice (Carcassonne v2.0).  Nemám slov Je to obrovská škoda, ale oni za to nemůžou, jsou jen distributoři originálu pro ČR. 

Tímto je má kolekce uzavřena... dokoupím "Německé kláštery" a počkám si na @Chmura až 10. rozšíření předělá na starou grafiku. Doufám, že to máš v plánu ;)

Děkuji @peťul za zjištění této informace!

Přiložené soubory Miniatury
   
#2
Postupem času zjistíš, že hrát s více rozšířeními je i docela velká zábava - velké množství kartiček a možností jak zvrátit hru. Já osobně si nikdy nekoupím novou edici, už jen z důvodu, že ty všechna malá minirozšíření co mám pro starý Carcassonne nikdy už pro ten nový nevyjdou... fanouškovská základna bude taky menší (neli téměř žádná po čtení příspěvků na Carcassonne central). Nové edice chápu (ostatně se to děje každý den, že se inovuje a přichází se s něčím novým), některé změny u některých her jsou k i k lepšímu (řekněme Osadníci z Katanu až na plastové pajduláky). Bohužel zde u nové edice Carcassonne se jim ten design vůbec ale vůbec nepovedl - vypadá to jako omalovánky a děsně špatně se s tím hraje, vše spolu splývá.  Naštvaný Tudy cesta nevede, třeba to pochopí ;)
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)