22.2.2016, 17:13
Zní to zajímavě proč ne!
Chmura
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
Minirozšíření "Census" - diskuze k pravidlům téma založeno uživatelem Eldenroot - 22.2.2016, 16:37 | ... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
23.2.2016, 21:09
(23.2.2016, 20:47)LukyBil Napsal(a): Nechci být zlý, ale ty louky vypadají velmi ošklivě, města, cesty atd. se povedly, ale ty louky vypadají jako by byly green screen, takové nevýrazné barvy a jsou hodně "upozaděné", jestli víte jak to myslím... Co se týká grafiky karet tak není špatná, ale máš pravdu šlo by to ještě vylepšit. To si myslím není vůbec žádný problém 2 hoďky práce a není co řešit! A PAK JSOU KARTY JAK ZE ŽURNÁLU! - Ale tady by se mělo psát o pravidlech ŽE?
Chmura
23.2.2016, 21:40
Já osobně si myslím, že by pravidla tak jak si je sepsal mohla být, už pro to, že tím sleduješ cíl co nejvíc figurek ve hře. Chtělo by si to zahrát a pak by se vidělo.
- Jestli potřebuješ upravit karty tak to není problém!
Chmura
|
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Otazky k pravidlum | tim.biker | 13 | 5 077 |
2.4.2021, 18:13 Poslední příspěvek: Chmura |
|