CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Minirozšíření "Census" - diskuze k pravidlům


téma založeno uživatelem Eldenroot - 22.2.2016, 16:37 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 3 Eldenroot 2 LukyBil 1
#1
Zní to zajímavě proč ne! Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#2
(23.2.2016, 20:47)LukyBil Napsal(a): Nechci být zlý, ale ty louky vypadají velmi ošklivě, města, cesty atd. se povedly, ale ty louky vypadají jako by byly green screen, takové nevýrazné barvy a jsou hodně "upozaděné", jestli víte jak to myslím...

 Co se týká grafiky karet tak není špatná, ale máš pravdu šlo by to ještě vylepšit. Smutný
 To si myslím není vůbec žádný problém 2 hoďky práce a není co řešit! Mrknutí  A PAK JSOU KARTY JAK ZE ŽURNÁLU! Vypláznutý jazyk

   - Ale tady by se mělo psát o pravidlech ŽE? Usměvavý Usměvavý Usměvavý
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#3
Já osobně si myslím, že by pravidla tak jak si je sepsal mohla být, už pro to, že tím sleduješ cíl co nejvíc figurek ve hře. Chtělo by si to zahrát a pak by se vidělo. Mrknutí

 - Jestli potřebuješ upravit karty tak to není problém!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Otazky k pravidlum tim.biker 13 5 077 2.4.2021, 18:13
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)