10.2.2016, 20:12
@Chmura - díky za info, něco jsem okem zahlédl, ale nevěnoval jsem tomu moc pozornosti. Teď už vím jak to je.
@peťul - ano, máš pravdu. Tento rok vyjde Big Box ale již v nové edici. Rozšíření budou 4, a to ty, které píšeš. K tomu mají vydat nějaký malý bonus (možná nějaké minirozšíření ze starého Carcassonne s designem pro novou verzi. Tipuju kruhy v obilí nebo obléhání).
Moc bych si přál, aby vyšlo alespoň jedno velké rozšíření pro starý Carcassonne, které by buď obsahovalo minirozšíření ze Spielboxu (Tunel, Kataři, Kruhy v obilí I.) nebo rozšíření úplně nové (ale o tom pochybuji). :(
@peťul - ano, máš pravdu. Tento rok vyjde Big Box ale již v nové edici. Rozšíření budou 4, a to ty, které píšeš. K tomu mají vydat nějaký malý bonus (možná nějaké minirozšíření ze starého Carcassonne s designem pro novou verzi. Tipuju kruhy v obilí nebo obléhání).
Moc bych si přál, aby vyšlo alespoň jedno velké rozšíření pro starý Carcassonne, které by buď obsahovalo minirozšíření ze Spielboxu (Tunel, Kataři, Kruhy v obilí I.) nebo rozšíření úplně nové (ale o tom pochybuji). :(

![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)
![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)