5.2.2016, 13:29
zatáčka vypadá dobře :)
možná bych se přidal k objednávce.. ale potřebuji to tak, aby se to hodilo k tomu dřevěnému
možná bych se přidal k objednávce.. ale potřebuji to tak, aby se to hodilo k tomu dřevěnému

![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)
![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)