4.2.2016, 11:52
Nápad s rámikmi je celkom fajn, ale nestratí hra trochu z elegancie?
Ja tiež hľadám spôsob, ako šetrne narábať s kartami, ale nakoniec... je to iba hra. My napr. pri hre používame látku na stôl - niečo ako poťah na hráčskych stoloch v kasínach. Je jemne zamatová tmavohnedej farby, takmer vôbec sa nekrčí a karty na nej vynikajúco držia.
Ja tiež hľadám spôsob, ako šetrne narábať s kartami, ale nakoniec... je to iba hra. My napr. pri hre používame látku na stôl - niečo ako poťah na hráčskych stoloch v kasínach. Je jemne zamatová tmavohnedej farby, takmer vôbec sa nekrčí a karty na nej vynikajúco držia.

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)