8.5.2014, 23:33
Tady mají napsáno 7.5.2014. Už jste ho někdo někde viděl?
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
| Anketa: Koupíte se rozšíření Kopce a ovce? Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě. |
|||
| Ano | 6 | 100.00% | |
| Ne | 0 | 0% | |
| Celkem | 6 hlas(ů) | 100% | |
| * Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. | [Zobrazit výsledky] |
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
8.5.2014, 23:33
Tady mají napsáno 7.5.2014. Už jste ho někdo někde viděl?
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
9.5.2014, 13:25
já sem myslel, jestli to je už v obchodech.
|
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Rozšíření 9: Ovce a kopce | Karlooosek | 5 | 5 351 |
10.8.2016, 19:34 Poslední příspěvek: peťul |
|
| Ovce a kopce - SÁČEK | Chmura | 11 | 4 301 |
21.4.2016, 13:21 Poslední příspěvek: Sleepy |
|