16.11.2025, 0:44
Ahoj, po dloube odmlce, kdy sem naprosto zděšena co vše mi uteklo, jdu tedy s dotazem. Řešil někdo nové kartičky do všech rozšíření (zloděje, zboží atd) jako nákup náhradních dílků nebo rovnou všechny rozšíření nové? Dotaz směřuju prosím spis na ty, kteří mají Big box nebo uskladněné tak, že jim nejde o dizajn krabiček 😀 moc díky 🫶
