No je zajímavé, proč zrovna tuto edici se rozhodli znovu přeobalit.
Pokud bude jiná pouze krabice, tak je otázka, zda-li to dávat jako novou položku do carcapedie, nebo jen u stávající zmínit jinou krabici...
Pokud bude jiná pouze krabice, tak je otázka, zda-li to dávat jako novou položku do carcapedie, nebo jen u stávající zmínit jinou krabici...

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)