3.1.2023, 20:14
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 3.1.2023, 20:15 uživatelem Bumsakalaka.)
Sranda jedno aj druhé. Základná hra len s opatom. Divne a zaujímavé.
Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Ale príde mi že tie kartičky sú v poslednom vydaní trocha upravené pozri sa na hradby sú tam vlajocky čo v základnej verzii myslím nie je a domčeky sú tiež nacapene na orez akoby to bolo viac zväčšene ako v pôvodnej C2 edicii
Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Ale príde mi že tie kartičky sú v poslednom vydaní trocha upravené pozri sa na hradby sú tam vlajocky čo v základnej verzii myslím nie je a domčeky sú tiež nacapene na orez akoby to bolo viac zväčšene ako v pôvodnej C2 edicii
Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
