27.7.2021, 15:29
(27.7.2021, 15:15)Petr Chytka Napsal(a): Mozna by neco podobneho,nekdo zvladl na 3d tiskarne,za slusny penize.
Za slušný peníz určitě, ale bojím se, že takhle by to rozhodně nevypadalo...
To co tady uvádí, tak je opravdu pěkný práce a na takový vysledek se nedostaneme
, leda že by byla nějaká dodatečká úprava (lakování, malování, ...)

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)

A to už mi přijde hodně