23.11.2014, 15:07
Kdyby byla z Carcassonne v 1.0, tak bych se i posnazil....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Carcassonne novinky pre Essen '23 | Bumsakalaka | 24 | 524 |
7.11.2023, 23:00 Poslední příspěvek: Bumsakalaka |
|
| Essen 2016 (13.-16.10) | peťul | 12 | 4 418 |
13.10.2016, 16:12 Poslední příspěvek: Eldenroot |
|
| Essen 2015 - přehled | Eldenroot | 5 | 2 495 |
13.10.2015, 17:13 Poslední příspěvek: Eldenroot |
|
| Řeka III. [Big Box 5 - 2014] | Eldenroot | 5 | 2 436 |
11.2.2015, 23:05 Poslední příspěvek: Eldenroot |
|