22.4.2020, 10:33
(22.4.2020, 9:52)Bumsakalaka Napsal(a):No chtělo by, aby to trochu sedělo do grafiky hry...(21.4.2020, 22:42)Chmura Napsal(a):(21.4.2020, 22:32)Bumsakalaka Napsal(a): Ale zas urobit napr. Ceske hrady (tie myslim, ze som tu asi videl). Osobne by sa mi pacili slovenske, taky Oravsky hrad, Spisky hrad, to by sa aj pekne vyjimalo na dvojitej karticke
Madarske tiez niekto uz spravil.
Jak už jsem na tomto fóru zmiňoval důležitá je grafika... Budou-li vhodné obrázka pak to není problém!
Joj to by bola karticka

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)