8.1.2019, 18:52
Dneska jsem zkusil udělat 3D hrad nahrazující žeton hradu z 8 rozšíření. Co na to ostatní? 
Tisk by šel udělat v lepší kvalitě. Tohle je na úkor času

Tisk by šel udělat v lepší kvalitě. Tohle je na úkor času

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)


