CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Ovce a kopce 2.0


téma založeno uživatelem Eldenroot - 10.4.2017, 18:31 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Aspera 1 Bombe 1 carols 2 Chmura 19 David Kyzlink 1 Eldenroot 7 endomame 1 Neprofík 1 PesBobes 1 PetrM 2 pripluv 1 Skubin 3
#1
(10.4.2017, 20:02)Chmura Napsal(a): Doufám, že brzy bude větší obrázek. Vypláznutý jazyk  Jsem jen zvědavý co vyjde místo Katapultu. Mrknutí

Vím, že se oficiálně vyjádřili, že Katapult nedotisknou (minimálně ne letos). I tak bych se rád podělil o svůj pohled:

Já bych byl nejraději, kdyby Katapult prostě vydali, nebo ho alespoň ničím nenahrazovali. Prostě je to součást Carcassonne rodiny a ten pocit, že by byl nahrazen, se mi moc nezamlouvá.

Byl bych raději, kdyby k tomu třeba přihodili nějaké aktualizované minirozšíření ze starší edice, které nikdy dřív ve větší krabici nevyšlo (a že takových je), a vydali to stejně. Ale chápu, že Katapult nikdo nějak extra nechce (mně se docela líbilo, že zkusili zase něco jiného, Princezna a drak mi jako rozšíření přijde mnohem víc nefér a překombinované).

Ono by mi to mohlo být jedno, novou edici stejně nehraji. Ale i tak chci, aby v tom měli trochu pořádek a nedělali pořád zmatky. Už jen kvůli novým hráčům.
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
9. rozšíření - Ovce a kopce Eldenroot 10 4 028 9.7.2014, 19:03
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)