11.4.2017, 22:47
(10.4.2017, 20:02)Chmura Napsal(a): Doufám, že brzy bude větší obrázek.Jsem jen zvědavý co vyjde místo Katapultu.
Vím, že se oficiálně vyjádřili, že Katapult nedotisknou (minimálně ne letos). I tak bych se rád podělil o svůj pohled:
Já bych byl nejraději, kdyby Katapult prostě vydali, nebo ho alespoň ničím nenahrazovali. Prostě je to součást Carcassonne rodiny a ten pocit, že by byl nahrazen, se mi moc nezamlouvá.
Byl bych raději, kdyby k tomu třeba přihodili nějaké aktualizované minirozšíření ze starší edice, které nikdy dřív ve větší krabici nevyšlo (a že takových je), a vydali to stejně. Ale chápu, že Katapult nikdo nějak extra nechce (mně se docela líbilo, že zkusili zase něco jiného, Princezna a drak mi jako rozšíření přijde mnohem víc nefér a překombinované).
Ono by mi to mohlo být jedno, novou edici stejně nehraji. Ale i tak chci, aby v tom měli trochu pořádek a nedělali pořád zmatky. Už jen kvůli novým hráčům.

Jsem jen zvědavý co vyjde místo Katapultu. 
![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)