CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Kolo osudu


téma založeno uživatelem ZH6 - 16.9.2014, 20:54 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 3 Eldenroot 2 endomame 4 Samhoov 1 ZH6 1
#1
(16.9.2014, 20:54)ZH6 Napsal(a): Ahoj,
chtěl bych se Vás zeptat, vy co máte s tímto rozšíření zkušenosti. Jaké z něj máte pocity? Pochopil jsem to správně, že je toto rozšíření hratelné i samostatně? Víte zda-li se dá ještě sehnat v Německu třeba?
Díky

Je to samostatně hratelné. Pokud se ti při hře jen se základem stává že máš přebytečné panáčky tak při teto hře se dají dobře uplatnit. Celkově z něho mám dobrý pocit do hry to přináší nová zajímavá pravidla. Po zkusenosti s hraním základu a tohoto "základu" kdybych se měl rozhodnout co si koupit tak určitě toto. Přišlo mi že kartičky to má stejné jako základ a plus tam je pár nových, které jsou právě pro toto rozšíření. Když jsem jednou hledal na netu kde se to dá koupit tak sem narazil i na české eshopy. Pravděpodobně to jen přeprodávají z německa nebo jiné země kde se to dá koupit.
Samhoov, hrdý člen Carcassonne FORUM od 05.8.2014.
[-] 1x   ZH6
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Kolo osudu (Nová edice) RU Chmura 22 4 073 17.8.2025, 21:10
Poslední příspěvek: peťul
  Kolo osudu - Kartičky šmoula 1 824 17.7.2019, 12:31
Poslední příspěvek: Chmura
  Kolo osudu PNP -Startovní karta Chmura 6 3 840 13.4.2018, 23:57
Poslední příspěvek: carols
  Kolo osudu Mato 14 4 024 12.10.2017, 18:08
Poslední příspěvek: Eldenroot
  Carcassonne ZIMNÍ KRAJINA - Kolo osudu Chmura 12 5 697 31.1.2017, 14:22
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)