17.9.2014, 7:01
(16.9.2014, 20:54)ZH6 Napsal(a): Ahoj,
chtěl bych se Vás zeptat, vy co máte s tímto rozšíření zkušenosti. Jaké z něj máte pocity? Pochopil jsem to správně, že je toto rozšíření hratelné i samostatně? Víte zda-li se dá ještě sehnat v Německu třeba?
Díky
Je to samostatně hratelné. Pokud se ti při hře jen se základem stává že máš přebytečné panáčky tak při teto hře se dají dobře uplatnit. Celkově z něho mám dobrý pocit do hry to přináší nová zajímavá pravidla. Po zkusenosti s hraním základu a tohoto "základu" kdybych se měl rozhodnout co si koupit tak určitě toto. Přišlo mi že kartičky to má stejné jako základ a plus tam je pár nových, které jsou právě pro toto rozšíření. Když jsem jednou hledal na netu kde se to dá koupit tak sem narazil i na české eshopy. Pravděpodobně to jen přeprodávají z německa nebo jiné země kde se to dá koupit.
Samhoov, hrdý člen Carcassonne FORUM od 05.8.2014.

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)