Nepřihlášený uživateli, vítej na našem fóru! Pro zpřístupnění všech funkcí, stahování obsahu a přístupu do sekce "Ke stažení" se prosím PŘIHLAŠ nebo ZAREGISTRUJ.
Vítejte návštevníku! Registrovat se
Přihlásit/registrovat se přes:
Když jsem objednával posledně já tak mi to poslali letadlem do Německa a z něj pak pravděpodobně dodávkou do ČR :)
Ale já to bral s dopravou myslím DHL Expres nebo tak nějak :D Jelikož to cenově vyšlo úplně stejně jako ostatní typy dopravy :)
Ale lodní doprava do ČR zajímavé :D Příště to půjde po železnici horem? :D
Také jsem na ten inzerát koukal a říkal si, že je to dobrý jackpot za tu cenu za jakou jsem to viděl :)
A jsem tedy rád, že se to dostalo k někomu z našeho fóra :)
Takže na 2x3 platu to tisknou :) Dobrá informace :) Tady by se dalo konspirovat s tím maximálně povoleným množstvím na objednání :D
Já už dostal sledovací číslo tak také očekávám zásilku v nejbližší době :)
Tak i já jsem po dlouhé době rozšířil sbírku :)
Balíček tedy přišel již v Pondělí, ale až teď jsem měl čas to všechno nafotit :)
A povedlo se mi i dokončit třetí sadu pana perníčka do zimní krajiny a to včetně figurky, kterou jsem začal "skládat" ještě před tím než byl k dispozici (pravděpodobně) jeho dotisk :)