24.3.2017, 14:28
Špatně vylomené karty
-Při vylamování kartiček z plata se stane, že při sebeopatrnější vyndavání se vytrhne i kousek rubové strany navíc! (viz obrázek v příloze)
Doporučuji kartičky po vylomení překontrolovat a případné "přebytky" opatrně odstřihnout ostrými nůžkami. Zabráníte tak dalšímu odtrhávání obrázku na kartě.
-Při vylamování kartiček z plata se stane, že při sebeopatrnější vyndavání se vytrhne i kousek rubové strany navíc! (viz obrázek v příloze)
Doporučuji kartičky po vylomení překontrolovat a případné "přebytky" opatrně odstřihnout ostrými nůžkami. Zabráníte tak dalšímu odtrhávání obrázku na kartě.
Chmura

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)