11.10.2017, 18:08
(11.10.2017, 11:51)zzuzza Napsal(a): Ahoj všem, prosím o radu. Stáhla jsem si někde Kolo osudu a chtěla bych si udělat rozšíření (natisknout), jenže nikde nemůžu sehnat kartičky k tomu... (Natož návod :D ) Děkuji za rady.. :)
Vítám tě u nás na fóru! Originální kartičky seženeš v internetovém obchodě Cundo.de.

ODKAZ:
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
Chmura

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)